Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

SP nr 7. W miejskiej bibliotece było bajecznie


KSP Mława nabór

Dnia 10 listopada 2017r. uczniowie klasy III c i III f  Szkoły Podstawowej nr 7 wybrali się  na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie odbyło się z okazji Światowego Dnia postaci  z Bajek (przypadający 5 listopada).

Niektóre dzieci przebrały się za bajkowe postacie. Były wśród nich między innymi: księżniczka, rycerze, wróżki, czarownice, renifer i niedźwiedź. Na  miejscu  powitała nas Czarownica i zaprosiła do wspólnej zabawy. Rozmawialiśmy z nią o swoich ulubionych bajkach. Obejrzeliśmy teatrzyk kukiełkowy pt. Jaś i Małgosia, spróbowaliśmy pierników z domu Baby Jagi. Były wyśmienite!!!  Rozwiązywaliśmy też bajkowe zagadki. Za poprawną odpowiedź każdy z nas otrzymał słodki upominek od tajemniczego Klauna. Wspólne spotkanie zakończyliśmy zabawą przy muzyce. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.
Piękna dekoracja i tajemniczy nastrój sprawiły, że czuliśmy się jak w prawdziwej krainie bajek.

Źródło i fot. SP nr 7

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "SP nr 7. W miejskiej bibliotece było bajecznie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławianka
Gość

Biblioteka jak z bajki 🙂

wpDiscuz