Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP nr 7. W miejskiej bibliotece było bajecznie


Dnia 10 listopada 2017r. uczniowie klasy III c i III f  Szkoły Podstawowej nr 7 wybrali się  na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie odbyło się z okazji Światowego Dnia postaci  z Bajek (przypadający 5 listopada).

Niektóre dzieci przebrały się za bajkowe postacie. Były wśród nich między innymi: księżniczka, rycerze, wróżki, czarownice, renifer i niedźwiedź. Na  miejscu  powitała nas Czarownica i zaprosiła do wspólnej zabawy. Rozmawialiśmy z nią o swoich ulubionych bajkach. Obejrzeliśmy teatrzyk kukiełkowy pt. Jaś i Małgosia, spróbowaliśmy pierników z domu Baby Jagi. Były wyśmienite!!!  Rozwiązywaliśmy też bajkowe zagadki. Za poprawną odpowiedź każdy z nas otrzymał słodki upominek od tajemniczego Klauna. Wspólne spotkanie zakończyliśmy zabawą przy muzyce. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.
Piękna dekoracja i tajemniczy nastrój sprawiły, że czuliśmy się jak w prawdziwej krainie bajek.

Źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Biblioteka jak z bajki 🙂