Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Piłkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w finałach mistrzostw powiatu


W dniu 10.11.2017 w Wieczfni Kościelnej odbyły się półfinały Mistrzostw Powiatu w halową piłkę nożną. W turnieju startowały 4 drużyny : SP 3 Mława, SP Wieczfnia, SP Szydłowo SP Szreńsk.

KSP Mława nabór

W turnieju rozegraliśmy 3 spotkania wygrywając 4:2 z Szreńskiem, remisując 0:0 z Szydłowem i zwyciężając 6:2 z Wieczfnią, dzięki czemu zajęliśmy I m-ce i awansowaliśmy do finału mistrzostw powiatu, które odbędą się 24.11.2017 na Mławskiej Hali Sportowej.

Nasza drużyna grała w składzie: Dominik Benecki, Dawid Rosocha, Igor Seweryn, Mateusz Kwiatkowski, Maciej Krajewski, Oskar Karwiński, Michał Bartosiewicz, Szymon Lichwa, Łukasz Komór, Grzegorz Jędrzejczak, Dominik Soba. Gratulujemy i życzymy zwycięstwa.

źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz