Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Drin Team liderem. Mistrz już przegrał


KSP Mława nabór

Ruszyła szósta edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Emocji nie zabrakło, w pięciu spotkaniach padło aż trzydzieści jeden bramek. Najwięcej, bo po pięć, wbili reprezentanci trzech drużyn.

Liderem zostali reprezentanci Drin Team (dawny Netter). Skuteczni zarówno w obronie, jak i w ataku, nie dali żadnych szans debiutantom z ekipy Czaplicki Team. Hat-tricka skompletował Maciej Jeziorski, celnymi strzałami popisali się Marek Waśniewski i Paweł Łukasik.

Oldboye pokonali broniącego tytułu Jokera. Dublet skompletowali Maciej Rogalski i Andrzej Karpiński – obu snajperów wspomógł także Adam Kuligowski. Mistrzowie odpowiedzieli tylko trzy razy. Dwoma celnymi strzałami popisał się Sławomir Grablewski, jednym Jarosław Krystkiewicz.

Zielone Miasto okazało się lepsi od Marco. Rywalom nie pomogło celne uderzenie Przemysława Kwiecińskiego. Wśród zwycięzców na listę strzelców wpisali się Maciej Materski, Sławomir Folga i Michał Smoliński.

Po pierwszej połowie FC Kępa remisowała bezbramkowo z Mławą Team. Po zmianie stron obie strony zaczęły w końcu strzelać. Z wymiany ciosów zwycięsko wyszła Kępa. Zadbali o to Dawid Szwarc (2) i Natan Żółtowski. Przeciwnikom nie pomogły precyzyjne strzały Piotra Króla i Cezarego Popielarczyka.

Najbardziej zacięte spotkanie rozegrano już na początek. Sparta prowadziła z Easy Net-em już 4:2. Wszystkie gole strzelił Łukasz Manelski. Jednak finisz konkurentów był zabójczy – w ciągu minuty trafili do siatki trzykrotnie. Łupem bramkowym wśród zwycięzców podzielili się Artur Krajewski (2), Michał Krysztofiak (2) i Tomasz Włodarski.

Druga seria zostanie rozegrana w czwartek 16 listopada. Oto zestaw par: Sparta – Marco, Czaplicki Team – Zielone Miasto, Mława Team – Drin Team, Oldboy – FC Kępa, Easy Net – Joker

I kolejka (9 listopada): Easy Net – Sparta 5:4 (A. Krajewski 2, M. Krysztofiak 2, T. Włodarski – Ł. Manelski 4), FC Kępa – Mława Team 3:2 (D. Szwarc 2, N. Żółtowski – K. Król, C. Popielarczyk), Drin Team – Czaplicki Team 5:0, Joker – Oldboy 3:5, Zielone Miasto – Marco 3:1

 

Najlepsi strzelcy: 4 – Łukasz Manelski (Sparta), 3 – Maciej Jeziorski (Drin Team).

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz