Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Awans piłkarzy SP nr 2 do finału z kompletem zwycięstw


W Radzanowie rozegrano turniej eliminacyjny halowych mistrzostw powiatu w piłce nożnej. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 nie mieli sobie równych w stawce sześciu drużyn. Z kompletem zwycięstw sięgnęli po pierwsze miejsce.

KSP Mława nabór

Atmosfera radzanowskiej hali sprzyjała szczególnie Jakubowi Tworkowi. Już w pierwszym meczu skompletował hat-tricka. Jego trzy trafienia okazały się kluczem do pokonania Gimnazjum Katolickiego.

W kolejnych spotkaniach nie zwolnił tempa. Pokonał bramkarza Wiśniewa, natomiast w konfrontacji z Stupskiem zaliczył dwa trafienia. Podczas zawodów nie próżnowali także inni gracze. Kacper Wydra strzelił trzy gole, Jakub Szczepkowski dwa, a Dawid Tejs wpisał się raz na listę strzelców.

Zespół prowadzony przez Przemysława Piaseckiego wystąpił na turnieju w Radzanowie w składzie: Patryk Jankowski, Marcin Rejniak, Dawid Miksza, Aleksander Bernatowski, Cezary Moszczyński, Rafał Karwiński, Kacper Wydra, Jakub Tworek, Dawid Tejs, Dawid Olszewski i Jakub Szczepkowski.

Finał powiatowego czempionatu zostanie rozegrany w piątek 24 listopada na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej.

źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz