Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Polska to mój dom – Święto Odzyskania Niepodległości u najmłodszych


10  listopada 2017 r w naszym przedszkolu dzieci 3 i 4 letnie obchodziły Święto Odzyskania Niepodległości. Grupa „Krasnale” wraz z wychowawczyniami zaprezentowała krótki program artystyczny dla koleżanek i kolegów z przedszkola. Dzieci recytowały wiersze o tematyce patriotycznej oraz śpiewały piosenki o Polsce. W przyszłości będę godnie reprezentować nasz kraj i zasłużą na miano dobrego patrioty. Aby tak się stało wszyscy uroczyście złożyli przysięgę: „Przysięgamy! Od dziś zawsze być zuchami i dobrymi Polakami!” Uroczystość zakończyła się wręczeniem biało czerwonych chorągiewek oraz głośnymi brawami.

Słoneczne ogrody Mława

Źródło i fot. : MPS nr 3

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Gosia

Piękna wzruszająca uroczystość