Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Polska to mój dom – Święto Odzyskania Niepodległości u najmłodszych


10  listopada 2017 r w naszym przedszkolu dzieci 3 i 4 letnie obchodziły Święto Odzyskania Niepodległości. Grupa „Krasnale” wraz z wychowawczyniami zaprezentowała krótki program artystyczny dla koleżanek i kolegów z przedszkola. Dzieci recytowały wiersze o tematyce patriotycznej oraz śpiewały piosenki o Polsce. W przyszłości będę godnie reprezentować nasz kraj i zasłużą na miano dobrego patrioty. Aby tak się stało wszyscy uroczyście złożyli przysięgę: „Przysięgamy! Od dziś zawsze być zuchami i dobrymi Polakami!” Uroczystość zakończyła się wręczeniem biało czerwonych chorągiewek oraz głośnymi brawami.

KSP Mława nabór

Źródło i fot. : MPS nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Polska to mój dom – Święto Odzyskania Niepodległości u najmłodszych"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Gosia
Gość

Piękna wzruszająca uroczystość

wpDiscuz