Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Koncert zespołów „ANGEL” i „CHOJNACKI-BAND”


Grupa Zalewski i Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie zaprasza mieszkańców na koncert dwóch zespołów „ANGEL” i „CHOJNACKI-BAND”, który odbędzie się 18 listopada 2017 roku o godzinie 14.00 w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie przy ulicy Sienkiewicza 24. Koncert odbędzie się w ramach uroczystego podsumowanie XIII Kampanii Białych Serc-Europejskiego Solidarnego Protestu Przeciwko Narkotykom i Przemocy. Wstęp jest bezpłatny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x