Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kinga Kruszewska w „13”. Zapraszamy już w piątek


Galeria „13” oraz autorka prac zapraszają na uroczysty wernisaż wystawy pt. „To przyjdzie z czasem” który odbędzie się w piątek 17 listopada br. o godz. 18 w Centrum Medycznym w Mławie ul. Żwirki 26.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W programie imprezy znajdzie się m in. przedstawienie sylwetki i dokonań artystki, konkursy,mini  koncert akordeonowy w wykonaniu Konrada Kuskowskiego, chwila z poezją. Nie zabraknie także lampki wina i słodkiego poczęstunku

Kinga Kruszewska – studentka II roku na Wydziale Sztuk, na kierunku „Edukacja w zakresie sztuk plastycznych” na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Pasjonatka teatru, tańca i malarstwa.

Poleca Janusz Dębski opiekun Galerii „13”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x