Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Bajkowe zagadki w Szkole Podstawowej nr 2


Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 bardzo dobrze znają bohaterów bajek. Przekonaliśmy się o tym ósmego listopada, obchodząc Dzień Postaci z Bajek. Dziewczynki z klasy 4b: Maja Wydrzyńska, Julka Zalewska i Kasia Paszkowska, należące do Klubu Przyjaciół Biblioteki, przygotowały tego dnia specjalne, bajkowe stroje. I tak w przebraniu Księżniczki Elzy, Królewny Śnieżki i uroczej Żabki udały się do dzieciaczków z oddziałów zerowych. Dla każdego przedszkolaka miały słodką niespodziankę, ale wcześniej maluchy musiały wykazać się swoją wiedzą na temat bajek. Wszyscy udzielili poprawnych odpowiedzi i zostali nagrodzeni. Przedszkolaki bardzo ucieszyły się z wizyty niespodziewanych gości.

KSP Mława nabór

Impreza została zorganizowana przez bibliotekę szkolną.

źródło i fot. SP nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz