Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bajkowe zagadki w Szkole Podstawowej nr 2


Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 bardzo dobrze znają bohaterów bajek. Przekonaliśmy się o tym ósmego listopada, obchodząc Dzień Postaci z Bajek. Dziewczynki z klasy 4b: Maja Wydrzyńska, Julka Zalewska i Kasia Paszkowska, należące do Klubu Przyjaciół Biblioteki, przygotowały tego dnia specjalne, bajkowe stroje. I tak w przebraniu Księżniczki Elzy, Królewny Śnieżki i uroczej Żabki udały się do dzieciaczków z oddziałów zerowych. Dla każdego przedszkolaka miały słodką niespodziankę, ale wcześniej maluchy musiały wykazać się swoją wiedzą na temat bajek. Wszyscy udzielili poprawnych odpowiedzi i zostali nagrodzeni. Przedszkolaki bardzo ucieszyły się z wizyty niespodziewanych gości.


ksp Mława
Reklama

Impreza została zorganizowana przez bibliotekę szkolną.

źródło i fot. SP nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x