Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto Odzyskania Niepodległości w SP w Wyszynach Kościelnych


Szkoła Podstawowa  im. rtm. Witolda Pileckiego w Wyszynach Kościelnych jak co roku uroczyście obchodziła rocznicę Odzyskania Niepodległości. Obchody tegorocznej, 99 – tej rocznicy, rozpoczęła okolicznościowa msza św. odprawiona w parafialnym kościele. Po niej poczty sztandarowe i uczestnicy uroczystości przemaszerowali pod obelisk w szkolnym parku. Pod pomnikiem delegacje złożyły wiązanki kwiatów i zapaliły znicze. Otwarta została też nowo powstała ścieżka edukacyjna. Dalsza część uroczystości to akademia przygotowana przez uczniów szkoły oraz zwiedzanie wystawy muzealnej z militariami.


red.

fot. nadesłane

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x