Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Święto Odzyskania Niepodległości w SP w Wyszynach Kościelnych


Szkoła Podstawowa  im. rtm. Witolda Pileckiego w Wyszynach Kościelnych jak co roku uroczyście obchodziła rocznicę Odzyskania Niepodległości. Obchody tegorocznej, 99 – tej rocznicy, rozpoczęła okolicznościowa msza św. odprawiona w parafialnym kościele. Po niej poczty sztandarowe i uczestnicy uroczystości przemaszerowali pod obelisk w szkolnym parku. Pod pomnikiem delegacje złożyły wiązanki kwiatów i zapaliły znicze. Otwarta została też nowo powstała ścieżka edukacyjna. Dalsza część uroczystości to akademia przygotowana przez uczniów szkoły oraz zwiedzanie wystawy muzealnej z militariami.

KSP Mława nabór

red.

fot. nadesłane

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz