Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

„Śniadaniowa Misja” w Szkole Podstawowej w Dębsku


Fakt to powszechnie znany, że śniadanie uznawane jest za najważniejszy posiłek w ciągu dnia.  Dla nadania mu odpowiedniej rangi, od siedmiu lat 8 listopada obchodzony jest Dzień Śniadanie Daje Moc, w którym niezmiennie uczestniczą uczniowie dębskiej placówki. Początkowo tylko najmłodsi z klas 0 – III, później wszyscy społem.

KSP Mława nabór

To misja, której pożytków nie sposób przecenić. Bo przecież daje sposobność  przekazania teorii 12 zasad zdrowego odżywiania, roli prawidłowego żywienia i natychmiastowego przekucia ich w praktyczne działanie. Do tego umiejętność planowania, współdziałania, pracy w grupie, posługiwania się sprzętem gospodarstwa domowego, zachowania zasad bhp, kultury przygotowania i spożywania posiłków. O przyjemności z każdej z tych czynności płynących nie wspominając!  A wszystko to wynik wzorcowej współpracy dowodzącej akcją pani Renaty Zawieruchy, wychowawców i rodziców uczniów. Efekty działań pozwalają mniemać, że niewiele ich dzieli  od udziału w programie „Masterchef Junior”.

Źródło i fot. SP w Dębsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz