Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Śniadaniowa Misja” w Szkole Podstawowej w Dębsku


Fakt to powszechnie znany, że śniadanie uznawane jest za najważniejszy posiłek w ciągu dnia.  Dla nadania mu odpowiedniej rangi, od siedmiu lat 8 listopada obchodzony jest Dzień Śniadanie Daje Moc, w którym niezmiennie uczestniczą uczniowie dębskiej placówki. Początkowo tylko najmłodsi z klas 0 – III, później wszyscy społem.


To misja, której pożytków nie sposób przecenić. Bo przecież daje sposobność  przekazania teorii 12 zasad zdrowego odżywiania, roli prawidłowego żywienia i natychmiastowego przekucia ich w praktyczne działanie. Do tego umiejętność planowania, współdziałania, pracy w grupie, posługiwania się sprzętem gospodarstwa domowego, zachowania zasad bhp, kultury przygotowania i spożywania posiłków. O przyjemności z każdej z tych czynności płynących nie wspominając!  A wszystko to wynik wzorcowej współpracy dowodzącej akcją pani Renaty Zawieruchy, wychowawców i rodziców uczniów. Efekty działań pozwalają mniemać, że niewiele ich dzieli  od udziału w programie „Masterchef Junior”.

Źródło i fot. SP w Dębsku

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x