Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 z wizytą u marszałka Józefa Piłsudskiego


Dnia 10 listopada 2017 roku, tuż przed obchodami Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klasy Ia i Ib wybrali się pod pomnik Józefa Piłsudskiego – Pierwszego Marszałka Polski oraz pod Dąb Niepodległości. Tam wychowawczynie opowiedziały małym uczestnikom wycieczki o wielkim Polaku, o tym w jaki sposób odzyskaliśmy wolność oraz dlaczego przy pomniku jak i w każdym domu powiewa flaga biało-czerwona. Następnie  minutą ciszy i zapaleniem zniczy pod pomnikiem, uczniowie oddali cześć i pamięć walczącym o niepodległość Polski.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500