Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 z wizytą u marszałka Józefa Piłsudskiego


Dnia 10 listopada 2017 roku, tuż przed obchodami Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klasy Ia i Ib wybrali się pod pomnik Józefa Piłsudskiego – Pierwszego Marszałka Polski oraz pod Dąb Niepodległości. Tam wychowawczynie opowiedziały małym uczestnikom wycieczki o wielkim Polaku, o tym w jaki sposób odzyskaliśmy wolność oraz dlaczego przy pomniku jak i w każdym domu powiewa flaga biało-czerwona. Następnie  minutą ciszy i zapaleniem zniczy pod pomnikiem, uczniowie oddali cześć i pamięć walczącym o niepodległość Polski.


źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x