Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Opel corsa w rowie w lesie za Lipowcem


Dziś około godziny 16:15 kierowca Opla Corsy z nieustalonej jeszcze przyczyny na prostym odcinku drogi wjechał do rowu. Do zdarzenia doszło niedaleko Lipowca Kościelnego na drodze pomiędzy Lipowcem a Niegocinem. Na razie nie wiadomo, czy kierowca był trzeźwy. Pogotowie ratunkowe zabrało go do mławskiego szpitala.

KSP Mława nabór

– Działania ratownicze na miejscu zdarzenia prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Lipowca Kościelnego. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia. Poszkodowanego kierowcę samochodu zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala. Obecna na miejscu policja ustala jego przyczynę – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Opel corsa w rowie w lesie za Lipowcem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
gosc 2
Gość

Surowe kary dla sprzedajacych alkohol nietrzeźwym.

zero alkoholu na drodze
Gość

to corsa znanego alkoholika 3 promile to minimum dobrze ze tylko on jest poszkodowany dla takich ludzi wiezienie za probe zabicia innych ludzi

Iza
Gość

Skąd?

wpDiscuz