Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Opel corsa w rowie w lesie za Lipowcem


Dziś około godziny 16:15 kierowca Opla Corsy z nieustalonej jeszcze przyczyny na prostym odcinku drogi wjechał do rowu. Do zdarzenia doszło niedaleko Lipowca Kościelnego na drodze pomiędzy Lipowcem a Niegocinem. Na razie nie wiadomo, czy kierowca był trzeźwy. Pogotowie ratunkowe zabrało go do mławskiego szpitala.

– Działania ratownicze na miejscu zdarzenia prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Lipowca Kościelnego. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia. Poszkodowanego kierowcę samochodu zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala. Obecna na miejscu policja ustala jego przyczynę – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
gosc 2
Gość
gosc 2

Surowe kary dla sprzedajacych alkohol nietrzeźwym.

zero alkoholu na drodze
Gość
zero alkoholu na drodze

to corsa znanego alkoholika 3 promile to minimum dobrze ze tylko on jest poszkodowany dla takich ludzi wiezienie za probe zabicia innych ludzi

Iza
Gość
Iza

Skąd?