Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Knast poprowadził Dream Team, nowym liderem WML Squad


Słoneczne ogrody Mława

Druga kolejka Kormez Mławskiej Ligi Koszykówki okazała się udana dla reprezentantów Dream Team Działdowo. W meczu debiutantów rozbili z łatwością Dragons Mława. Najważniejsza rola przypadła Krzysztofowi Knastowi.

Od pierwszej minuty rozgrywający był niezwykle aktywy. Na początku jeszcze nie trafiał, ale nadeszła pora gdy zaczął z łatwością rozbijać szyki defensywne „Smoków. Ostatecznie zakończył pojedynek z 16 punktami, dokładając przy okazji 5 zbiórek, 5 przechwytów oraz 6 asyst. Na dodatek nie był jedynym zawodnikiem z drużyny, który zakończył zmagania z podwójną zdobyczą – Jacek Chrej (11), Sławomir Napiwodzki (12) i Wojciech Nowakowski (14). W pokonanym zespole na wysokim poziomie zagrał jedynie Maciej Wiśniewski (18 punktów).

Po dwóch kwartach I LO prowadziła jeszcze z Ciechanowem. Jednak finisz należał do mistrzów – górę wzięło większe doświadczenie i siła fizyczna. Nie pomógł kapitalny występ Michała Rzeplińskiego, ogólniak poległ 36:50. Taka różnica to zasługa głównie Artura Nałęcza i Jarosława Siwka. Wspólnie rzucili aż 33 punkty.

Na pozycję lidera awansowali gracze WML  Squad. W meczu na szczycie okazali się lepsi od konkurentów z Wuja Squad. Triumfowali dziewięcioma punktami, w czym duża zasługa tercetu Przemysław Łęczek – Jakub Walczak – Karol Ludwiński. W obozie przeciwników na solidnym poziomie zagrali tylko Rafał Struzik i Bartosz Tyszka.

Trzecia seria odbędzie się w środę 22 listopada. Oto zestaw par: Old Dragons – I LO, Dream Team – Wuja Squad, WML Squad – MOSiR Ciechanów.

II kolejka (8 listopada): Dream Team – Old Dragons 64:36, Wuja Squad – WML Squad 36:45, I LO Mława – MOSiR Ciechanów 36:50.

RS

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Kibic

Marcin najlepszy.