Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Uniszki Zawadzkie. Śniadanie daje moc!


W Szkole Podstawowej im. Króla Władysława Łokietka w Uniszkach Zawadzkich dzieci z Punktu przedszkolnego, zerówki, klasy I i III biorą udział w programie edukacyjnym: „Śniadanie Daje Moc”. Najważniejszym celem tego programu jest zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w życiu dziecka.

KSP Mława nabór

Nauczyciele w klasach przekazują najmłodszym cenne informacje, w oparciu o 12 zasad zdrowego odżywiania oraz mówią o roli prawidłowego żywienia.

W ramach realizacji tego programu, w dniu 8 listopada, w Dzień Zdrowego Śniadania zorganizowano „Zdrowe śniadanie” dla całej społeczności szkolnej. Dzieci, nauczyciele i rodzice wspólnie przygotowywali zdrowe kanapki, soki, owocowe szaszłyki z produktów przyniesionych z domu oraz produktów darowanych szkole przez pana Radosława Smolińskiego, właściciela sklepu spożywczo-przemysłowego BOLERO w Uniszkach Zawadzkich. Do wspólnej konsumpcji zostali zaproszeni uczniowie i nauczyciele klas starszych. Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli występ artystyczny dzieci tematycznie związany ze zdrowym odżywianiem.

W/w działania zorganizowały wychowawczynie klas młodszych, odpowiedzialne za program: Monika Jastrzębowska, Marta Nowakowska, Marianna Gumienna, Małgorzata Curyło.

źródło i zdjęcia: SP im. Króla Władysława Łokietka w Uniszkach Zawadzkich

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz