Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

SP nr 3. Zajęcia na kreatywność i twórcze myślenie dla pierwszaków


Lekcje, które odbywają się w klasach pierwszych, to cykl zajęć rozwijających kreatywność i twórcze myślenie poprzez połączenie ekspresji: plastyki  i muzyki.  Podczas pracy uczniowie słuchali muzyki relaksacyjnej z elementami szumu wody.  Każde dziecko rysowało samodzielnie morskie stwory, ryby, płaszczki, żółwie, meduzy itp. Następnie wycięte elementy przyklejały na  folię przypominającą ocean. Morskie błękity narysowały suchymi pastelami, a dno wyklejały uformowanymi kawałkami zielonej bibuły, oraz materiału. W efekcie powstał przepiękny ocean wraz z jego fauną i florą.


Źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x