Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławscy strażacy będą mieli nową posadzkę w garażu


Trwają intensywne prace remontowe w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Starży Pożarnej w Mławie. Remont ma poprawić warunki garażowania strażackich wozów bojowych poprzez wykonanie odwodnienia posadzki. Na około 400 metrach kwadratowych zerwana zostanie stara nawierzchnia i wykonana nowa. Prace są  możliwe dzięki dodatkowym środkom przekazanym naszej jednostce przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

KSP Mława nabór

– W ramach remontu będą wykonane odwodnienia oraz separator cieczy ropopochdnych. Dotychczas bowiem woda i ciecze spływające po powrocie z akcji z pojazdów pozostawały na posadzce.  Na sfinansowanie prac remontowych uzyskaliśmy od Komendanta Wojewódzkiego 86 tys. zł – informuje st.bryg. Jarosław Kuciński, komendant mławskiej jednostki.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz