Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławscy strażacy będą mieli nową posadzkę w garażu


Trwają intensywne prace remontowe w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Starży Pożarnej w Mławie. Remont ma poprawić warunki garażowania strażackich wozów bojowych poprzez wykonanie odwodnienia posadzki. Na około 400 metrach kwadratowych zerwana zostanie stara nawierzchnia i wykonana nowa. Prace są  możliwe dzięki dodatkowym środkom przekazanym naszej jednostce przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.


– W ramach remontu będą wykonane odwodnienia oraz separator cieczy ropopochdnych. Dotychczas bowiem woda i ciecze spływające po powrocie z akcji z pojazdów pozostawały na posadzce.  Na sfinansowanie prac remontowych uzyskaliśmy od Komendanta Wojewódzkiego 86 tys. zł – informuje st.bryg. Jarosław Kuciński, komendant mławskiej jednostki.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x