Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Chorzele. Ukradli maszyny za prawie 1,7 mln zł


Łup warty prawie 1,7 mln zł zgarnęli złodzieje w Chorzelach (pow. przasnyski). Złodzieje wywieźli maszyny do produkcji peletu a przy okazji części samochodowe. Do kradzieży doszło na początku listopad br.

Słoneczne ogrody Mława

– 6 listopada o godzinie 12:55 mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego zgłosił, że  w Chorzelach na ul. Kolejowej, nieznany sprawca dokonał kradzieży maszyn służących do produkcji peletu o wartości około 1 464 000 złotych oraz części samochodowych o wartości blisko 220 000 złotych – podaje asp.szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500