Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chorzele. Ukradli maszyny za prawie 1,7 mln zł


Łup warty prawie 1,7 mln zł zgarnęli złodzieje w Chorzelach (pow. przasnyski). Złodzieje wywieźli maszyny do produkcji peletu a przy okazji części samochodowe. Do kradzieży doszło na początku listopad br.


– 6 listopada o godzinie 12:55 mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego zgłosił, że  w Chorzelach na ul. Kolejowej, nieznany sprawca dokonał kradzieży maszyn służących do produkcji peletu o wartości około 1 464 000 złotych oraz części samochodowych o wartości blisko 220 000 złotych – podaje asp.szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x