Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uniszki Zawadzkie. Najmłodsi uczniowie odkrywali czekoladowe tajemnice


W dniu 6 listopada w Szkole Podstawowej im. Króla Władysława Łokietka w Uniszkach Zawadzkich  zawitał Czekoladowy Autobus. Dzieci z Punktu przedszkolnego, zerówki  i klasy I wzięły udział w „Warsztatach Czekoladowych” stworzyły samodzielnie tabliczkę czekolady, zobaczyły jak powstaje czekolada oraz poznały jej historię, pobawiły się formami  z czekolady. Na koniec każdy uczestnik warsztatów otrzymał dyplom: „Mistrza Czekolady” a swoje czekoladowe wyroby zabrał do domu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Źródło i fot.SP w Uniszkach Zawadzkich

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500