Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uniszki Zawadzkie. Najmłodsi uczniowie odkrywali czekoladowe tajemnice


W dniu 6 listopada w Szkole Podstawowej im. Króla Władysława Łokietka w Uniszkach Zawadzkich  zawitał Czekoladowy Autobus. Dzieci z Punktu przedszkolnego, zerówki  i klasy I wzięły udział w „Warsztatach Czekoladowych” stworzyły samodzielnie tabliczkę czekolady, zobaczyły jak powstaje czekolada oraz poznały jej historię, pobawiły się formami  z czekolady. Na koniec każdy uczestnik warsztatów otrzymał dyplom: „Mistrza Czekolady” a swoje czekoladowe wyroby zabrał do domu.


Źródło i fot.SP w Uniszkach Zawadzkich

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x