Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szczypiornistki z SP nr 3 najlepsze w Mławie. Zagrają w finałach w Siedlcach


W dniu 7 listopada br. odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt – Gimnazjada 2017. W turnieju uczestniczyły 3 drużyny : SP 3 z oddziałami gimnazjalnym, SP 2 z oddziałami gimnazjalnymi i SP Wiśniewo z oddziałami gimnazjalnymi.


Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczyny zremisowały swój pierwszy mecz z koleżankami z SP 2 stosunkiem 18:18. Kolejny mecz musiały wygrać z Wiśniewem większą liczbą bramek niż SP 2. Dziewczęta pokazały charakter i duże umiejętności pokonując drużynę z Wiśniewa 23:4, co dało im zwycięstwo w turnieju.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Gabriela Goschorska otrzymując okazały puchar. Zwycięstwo w turnieju premiowane jest uczestnictwem w finale mazowieckim w Siedlcach.

Skład reprezentacji naszej szkoły : Gabriela Goschorska, Karolina Bielska, Natalia Ciesielska, Klaudia Kowalska, Julita Grabek, Natalia Balcerowska, Oliwia Siarzyńska, Gabriela Rzemieniewska, Kamila Żabowska, Kinga Chmielewska, Lena Ziółkowska, Wiktoria Wiśniewska, Natalia Bogacz, Małgorzata Krajewska, Julia Gawlikowska, Julia Duszeńko.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x