Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Szczypiornistki z SP nr 3 najlepsze w Mławie. Zagrają w finałach w Siedlcach


W dniu 7 listopada br. odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt – Gimnazjada 2017. W turnieju uczestniczyły 3 drużyny : SP 3 z oddziałami gimnazjalnym, SP 2 z oddziałami gimnazjalnymi i SP Wiśniewo z oddziałami gimnazjalnymi.

KSP Mława nabór

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczyny zremisowały swój pierwszy mecz z koleżankami z SP 2 stosunkiem 18:18. Kolejny mecz musiały wygrać z Wiśniewem większą liczbą bramek niż SP 2. Dziewczęta pokazały charakter i duże umiejętności pokonując drużynę z Wiśniewa 23:4, co dało im zwycięstwo w turnieju.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Gabriela Goschorska otrzymując okazały puchar. Zwycięstwo w turnieju premiowane jest uczestnictwem w finale mazowieckim w Siedlcach.

Skład reprezentacji naszej szkoły : Gabriela Goschorska, Karolina Bielska, Natalia Ciesielska, Klaudia Kowalska, Julita Grabek, Natalia Balcerowska, Oliwia Siarzyńska, Gabriela Rzemieniewska, Kamila Żabowska, Kinga Chmielewska, Lena Ziółkowska, Wiktoria Wiśniewska, Natalia Bogacz, Małgorzata Krajewska, Julia Gawlikowska, Julia Duszeńko.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz