Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nosarzewo Borowe. Uroczyste pasowanie na przedszkolaka


Dzień 7 listopada 2017 to ważna data dla 3 i 4 latków z przedszkola ze Szkoły Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym. Właśnie tego dnia odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”.


Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Przedszkolaki zostały w pełni docenione gromkimi brawami przez bliskie im osoby oglądające przedstawienie. Dzieci złożyły przysięgę i zostały osobiście Pasowane przez panią dyrektor ogromną czerwoną kredką na pełnoprawnych przedszkolaków. Otrzymały słodkie prezenty, książki, medale oraz dyplomy. Podczas pasowania została nadana grupie nazwa „Pszczółki”. Wszystkim przedszkolakom złożono gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Rodzice podziękowali dyrektorowi, księdzu kanonikowi, panu wójtowi naszej gminy oraz paniom wychowawczyniom za wsparcie i przygotowanie uroczystości. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

To miłe wydarzenie zakończyło się zaproszeniem na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Źródło i fot. SP w Nosarzewie Borowym

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jarząbek
Jarząbek
6 lata temu

Wójt Szydłowa zaczyna się promować. Trzeba, panie wójcie, oj trzeba…
Tak, a; propos:
Czy świadectwa szkolne są już święcone

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x