Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nosarzewo Borowe. Uroczyste pasowanie na przedszkolaka


Dzień 7 listopada 2017 to ważna data dla 3 i 4 latków z przedszkola ze Szkoły Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym. Właśnie tego dnia odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”.

KSP Mława nabór

Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Przedszkolaki zostały w pełni docenione gromkimi brawami przez bliskie im osoby oglądające przedstawienie. Dzieci złożyły przysięgę i zostały osobiście Pasowane przez panią dyrektor ogromną czerwoną kredką na pełnoprawnych przedszkolaków. Otrzymały słodkie prezenty, książki, medale oraz dyplomy. Podczas pasowania została nadana grupie nazwa „Pszczółki”. Wszystkim przedszkolakom złożono gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Rodzice podziękowali dyrektorowi, księdzu kanonikowi, panu wójtowi naszej gminy oraz paniom wychowawczyniom za wsparcie i przygotowanie uroczystości. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

To miłe wydarzenie zakończyło się zaproszeniem na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Źródło i fot. SP w Nosarzewie Borowym

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Nosarzewo Borowe. Uroczyste pasowanie na przedszkolaka"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jarząbek
Gość

Wójt Szydłowa zaczyna się promować. Trzeba, panie wójcie, oj trzeba…
Tak, a; propos:
Czy świadectwa szkolne są już święcone

wpDiscuz