Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

” Zdrowo wiem, zdrowo jem, zdrowo rozumiem” – spotkanie z dietetykiem w Szkole Podstawowej nr 3


KSP Mława nabór

W szkole Podstawowej nr 3, odbyło się spotkanie najmłodszych uczniów  oraz ich rodziców ze specjalnym gościem – panią dietetyk Izą Kućko. W sposób bardzo interesujący przedstawiła ona jak żywność wpływa na nasze zdrowie oraz codzienne funkcjonowanie. Poszerzyła wiadomości z zakresu zasad zdrowego odżywiania, a także kształtowania nawyków prozdrowotnych.

Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w  zorganizowanych zajęciach  i zabawach. Robiły „zdrowe zakupy”, segregował przygotowane  produkty na zdrowe i szkodliwe dla zdrowia człowieka. Pani Iza wspólnie z dziećmi przygotowywała smaczne, zdrowe i kolorowe koktajle. Każde dziecko zostało zmierzone i zważone, a rodzice mieli możliwość wykonania badania składu ciała, oraz indywidualnych porad i konsultacji. Na zakończenie tego wyjątkowego spotkania dzieci otrzymały dyplomy uznania ” Zdrowo wiem, zdrowo jem, zdrowo rozumiem”, a rodzice materiały informacyjne dotyczące zasad prawidłowego odżywiania. Była to doskonała okazja do nauki, oraz wzajemnej integracji.

Źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz