Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

” Zdrowo wiem, zdrowo jem, zdrowo rozumiem” – spotkanie z dietetykiem w Szkole Podstawowej nr 3W szkole Podstawowej nr 3, odbyło się spotkanie najmłodszych uczniów  oraz ich rodziców ze specjalnym gościem – panią dietetyk Izą Kućko. W sposób bardzo interesujący przedstawiła ona jak żywność wpływa na nasze zdrowie oraz codzienne funkcjonowanie. Poszerzyła wiadomości z zakresu zasad zdrowego odżywiania, a także kształtowania nawyków prozdrowotnych.

Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w  zorganizowanych zajęciach  i zabawach. Robiły „zdrowe zakupy”, segregował przygotowane  produkty na zdrowe i szkodliwe dla zdrowia człowieka. Pani Iza wspólnie z dziećmi przygotowywała smaczne, zdrowe i kolorowe koktajle. Każde dziecko zostało zmierzone i zważone, a rodzice mieli możliwość wykonania badania składu ciała, oraz indywidualnych porad i konsultacji. Na zakończenie tego wyjątkowego spotkania dzieci otrzymały dyplomy uznania ” Zdrowo wiem, zdrowo jem, zdrowo rozumiem”, a rodzice materiały informacyjne dotyczące zasad prawidłowego odżywiania. Była to doskonała okazja do nauki, oraz wzajemnej integracji.

Źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x