Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Strona się nie ładuje? Nie panikuj… to awaria serwerów w całej Europie


Nie możesz wejść na pocztę, nie ładuje ci się ulubiona strona? – nie tylko tobie, to poważna awaria Internetu, a dokładniej awaria serwerów firmy hostingowej OVH, z usług której korzystają serwisy w całej Europie, oczywiście także w Polsce. 

KSP Mława nabór

Od rana z usterką zmagały się serwisy m.in. tj.: PKP.pl, niezalezna.pl, wirtualnemedia.pl, gazetapolska.pl czy kwejk.pl. Jak informuje portal businessinsider.com przyczyną awarii są problemy w przesyle prądu, a firma OVH zapewnia, że naprawa trwa.

Awaria również nie ominęła Codziennika Mławskiego, na stronę można wejść, natomiast nie działa redakcyjna poczta. Prosimy o wyrozumiałość.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz