Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strona się nie ładuje? Nie panikuj… to awaria serwerów w całej Europie


Nie możesz wejść na pocztę, nie ładuje ci się ulubiona strona? – nie tylko tobie, to poważna awaria Internetu, a dokładniej awaria serwerów firmy hostingowej OVH, z usług której korzystają serwisy w całej Europie, oczywiście także w Polsce. 


Od rana z usterką zmagały się serwisy m.in. tj.: PKP.pl, niezalezna.pl, wirtualnemedia.pl, gazetapolska.pl czy kwejk.pl. Jak informuje portal businessinsider.com przyczyną awarii są problemy w przesyle prądu, a firma OVH zapewnia, że naprawa trwa.

Awaria również nie ominęła Codziennika Mławskiego, na stronę można wejść, natomiast nie działa redakcyjna poczta. Prosimy o wyrozumiałość.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x