Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek zapisy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Badmintoniści na start. Premierowe Grand Prix


Na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej rozegrano pierwszy turniej Grand Prix o puchar dyrektora w  badmintonie. Rywalizacja potoczyła się aż w czterech kategoriach. Największe emocje towarzyszyły potyczkom najmłodszych sportowców.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Ośmiu badmintonistów, którzy nie skończyli 12 lat, stoczyło mnóstwo  zaciętych pojedynków. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z nich Maciej Brzozowy. W finałowym meczu pokonał 2:1 Bartosza Brzozowego. Na trzecim miejscu finiszowała również przedstawicielka rodziny Brzozowy, Maja.

Rywalizacja szesnastolatków potoczyła się po myśli Adama Kurowskiego. Druga lokata przypadła Martynie Panuś, trzecia Julii Obrębskiej.

Z kolei w grupie open poza zasięgiem wszystkich był Dariusz Rochoń. W finale pokonał 2:0 Krzysztofa Głogowskiego. To nie był jedyny laur, który wywalczył w pierwszą niedzielę listopada działdowianin. Sięgnął po prymat także w grze deblowej. Wspólnie z Agnieszką Rozwadowską stworzyli duet poza zasięgiem wszystkich konkurentów. Finał przyniósł sukces 2:0 nad Krzysztofem Dudkiewiczem i Robertem Szulejewskim.

Kolejny turniej Grand Prix zostanie rozegrany w niedzielę 10 grudnia.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500