Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czekoladowy Autobus odwiedził Wieczfnię


7 listopada rankiem do Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zawitał Czekoladowy Autobus. Dzieci z Punktów przedszkolnych, zerówki i kl. I  wzięły udział w warsztatach, na których dowiedziały się jak powstaje czekolada i jakie tajemnice skrywa. Największą frajdę sprawiło dzieciom samodzielne wykonanie figurek z czekolady, które zabrały do domu. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.


źródło i fot. SP w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x