Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przerwana seria Zawkrza. Tie-break w Mrozach


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Siatkarzom mławskiego Zawkrza nie udało się wygrać czwartego meczu z rzędu w rozgrywkach trzeciej ligi. W Mrozach podopieczni Szymona Zejera triumfowali w dwóch pierwszych setach. Niestety w trzech kolejnych górą byli już gospodarze.

Sobotni pojedynek nasi gracze rozpoczęli bardzo dobrze. W premierowej odsłonie pozwolili konkurentom na zdobycie zaledwie osiemnastu punktów. Nie próżnowali także po zmianie stron, choć w pewnym momencie przegrywali 16:20. Zejer wpuścił na boisko Jana Kanowskiego i Tomasza Szwęcha. Obaj rezerwowi dali pozytywny sygnał – nasza drużyna zaczęła odrabiać straty. Doprowadziła do stanu 21:20, po czym w końcówce oddała reprezentantom GOSiR-u zaledwie jeden punkt.

Zawkrzanie nie potrafili jednak pójść za ciosem. Gospodarze zaczęli ryzykować, głównie w polu serwisowym. To przynosi pożądany efekt. Gra mławskiego zespołu zupełnie się rozsypała. Nie pomagały roszady na parkiecie oraz kapitalna postawa przyjmującego, Piotra Domżalskiego, który w całym spotkaniu zdobył dwadzieścia cztery punkty.

Miejscowi siatkarze odrobili straty, a o losach pojedynku miał rozstrzygnąć tie-break. Początek decydującego seta należy do zawkrzan  – po kilku minutach prowadzili już 8:5. Niestety krótka przerwa wybiła ich zupełnie z rytmu. Pojawiły się problemy z wykończeniem akcji oraz proste błędy. To miało fatalne skutki. Konkurenci odrobili straty, po czym zakończyli pojedynek po swojej myśli.

W kolejnym meczu Zawkrze zmierzy się na swoim boisku z Virtusem Wiskitki. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 12 listopada, początek godz. 16.

GOSiR Mrozy – KS Zawkrze Mława 3:2 (-18, -22, 18, 23, 13)

Zawkrze: Paweł Domżalski, Piotr Domżalski, Mateusz Paluszkiewicz, Łukasz Bober, Łukasz Cichowski, Dawid Podlaski  oraz Serafin Gruźlewski (libero) i Tomasz Szwęch, Jan Kanowski, Piotr Kuźniarski, Robert Rybka i Paweł Fijałkowski

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500