Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

O bezpieczeństwie własnym i najbliższych – szkolenie dla seniorów w Szydłowie


Oszuści nadal okradają lub próbują okraść seniorów, dlatego takich spotkań, jak to w Szydłowie, nigdy nie dosyć. Dzielnicowy mł.asp. Damian Wyroda szkolił dziś starszych mieszkańców gminy, zrzeszonych w lokalnym Kole Związku Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych.

Dzielnicowy radził jak nie stać się ofiarą oszustwa oraz innych przestępstw, mówił również o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i zachęcał do współpracy z dzielnicowym w ramach budowania lokalnego bezpieczeństwa. Podczas spotkania dzielnicowy wręczył seniorom ulotki informacyjne – tak by w razie wątpliwości jeszcze raz przeczytać ważne informacje i przekazać je innym seniorom.
Zachęcamy inne kluby i organizacje zrzeszające starszych mieszkańców powiatu mławskiego do kontaktu z dzielnicowymi i organizowania szkoleń poświęconych prewencji kryminalnej.

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz