Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O bezpieczeństwie własnym i najbliższych – szkolenie dla seniorów w Szydłowie


Oszuści nadal okradają lub próbują okraść seniorów, dlatego takich spotkań, jak to w Szydłowie, nigdy nie dosyć. Dzielnicowy mł.asp. Damian Wyroda szkolił dziś starszych mieszkańców gminy, zrzeszonych w lokalnym Kole Związku Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych.


Dzielnicowy radził jak nie stać się ofiarą oszustwa oraz innych przestępstw, mówił również o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i zachęcał do współpracy z dzielnicowym w ramach budowania lokalnego bezpieczeństwa. Podczas spotkania dzielnicowy wręczył seniorom ulotki informacyjne – tak by w razie wątpliwości jeszcze raz przeczytać ważne informacje i przekazać je innym seniorom.
Zachęcamy inne kluby i organizacje zrzeszające starszych mieszkańców powiatu mławskiego do kontaktu z dzielnicowymi i organizowania szkoleń poświęconych prewencji kryminalnej.

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x