Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

41 – letnia kobieta pirat. 600 zł mandatu i 14 punktów karnych


Ciechanowska policja dwukrotnie zatrzymywała  41-letnią kierującą vw passatem, która przekroczyła dozwoloną prędkość, wyprzedzała na skrzyżowaniu oraz na podwójnej ciągłej. W przeciągu 20 minut uzbierała 14 punktów karnych oraz otrzymała mandaty  na łączną kwotę  600 zł.

KSP Mława nabór

W niedzielę 5 listopada br. o godz. 12:30 w Pęchcinie na drodze krajowej nr 60, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali pojazd vw passat, którego kierująca przekroczyła dozwoloną prędkość o 29 km/h. 41-latka z Torunia otrzymała mandat karny w wysokości 100 zł i 4 punkty karne. Kierująca jednak dalej postanowiła łamać przepisy ruchu drogowego. W miejscowości Gumowo kolejny patrol z ciechanowskiej drogówki zatrzymał ten sam pojazd do kontroli. Tym razem 41-latka wyprzedzała na skrzyżowaniu oraz nie zastosowała się do znaków P-4 czyli „podwójnej linii ciągłej” gdzie również wykonywała manewr wyprzedzania. Za te wykroczenia została ukarana mandatem w wysokości łącznie 500 zł oraz 10 punktami karnymi.

źródło: podkom. Jolanta Bym KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "41 – letnia kobieta pirat. 600 zł mandatu i 14 punktów karnych"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
emi
Gość

brawo dla Paniusi, zanim dojedzie do Torunia to „oczko” trafi w punktach i kolekcje mandatów.

wpDiscuz