Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Spotkanie edukacyjne uczniów z „siódemki” w firmie LG


Dnia 26 października 2017 roku klasa III g z SP nr 7wraz z wychowawczynią Martą Wdowiak pojechała na wycieczkę do zakładu LG Electronics w Mławie.

KSP Mława nabór

Uczniowie  zwiedzili  sektory, w których testowana jest jakość i precyzja wykonanych urządzeń oraz biura administracji. Kolejnym  punktem  wycieczki  było  wejście  na  halę  produkcyjną, gdzie  uczniowie  mogli  zobaczyć  kolejne etapy montażu telewizorów, zaczynając od podzespołów a kończąc na gotowym produkcie wysyłanym do odbiorców krajowych jak i zagranicznych. Po  powrocie  z  hali  produkcyjnej  uczniowie  zostali poczęstowani pizzą, a na koniec każdy dostał słodki upominek wraz z pamiątkowym zdjęciem.

Dziękujemy firmie LG Electronics za interesujące spotkanie edukacyjne, była  to  bardzo  interesująca  wycieczka, którą  z  pewnością  uczniowie  będą  długo  wspominać.

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Spotkanie edukacyjne uczniów z „siódemki” w firmie LG"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławiak
Gość

maluchy odwiedziły swoją przyszłą pracę:)

mławiak
Gość

dzieci odwiedziły swoją przyszłą pracę he he

pracownik
Gość

Niech wiedzą co ich czeka

wpDiscuz