Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spotkanie edukacyjne uczniów z „siódemki” w firmie LG


Dnia 26 października 2017 roku klasa III g z SP nr 7wraz z wychowawczynią Martą Wdowiak pojechała na wycieczkę do zakładu LG Electronics w Mławie.


ksp Mława
Reklama

Uczniowie  zwiedzili  sektory, w których testowana jest jakość i precyzja wykonanych urządzeń oraz biura administracji. Kolejnym  punktem  wycieczki  było  wejście  na  halę  produkcyjną, gdzie  uczniowie  mogli  zobaczyć  kolejne etapy montażu telewizorów, zaczynając od podzespołów a kończąc na gotowym produkcie wysyłanym do odbiorców krajowych jak i zagranicznych. Po  powrocie  z  hali  produkcyjnej  uczniowie  zostali poczęstowani pizzą, a na koniec każdy dostał słodki upominek wraz z pamiątkowym zdjęciem.

Dziękujemy firmie LG Electronics za interesujące spotkanie edukacyjne, była  to  bardzo  interesująca  wycieczka, którą  z  pewnością  uczniowie  będą  długo  wspominać.

źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławiak
mławiak
4 lata temu

maluchy odwiedziły swoją przyszłą pracę:)

mławiak
mławiak
4 lata temu

dzieci odwiedziły swoją przyszłą pracę he he

pracownik
pracownik
4 lata temu

Niech wiedzą co ich czeka

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x