Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Już w niedzielę: Finał Mistrzostw w wędkarstwie spinningowym.


W niedzielę, 5 listopada br., na mławskim zalewie Ruda odbędzie się finałowa Tura Mistrzostw Koła PZW Mława w wędkarstwie spinningowym. Wchodzą one w cykl Spinningowego Grand Prix.


Zbiórka zawodników będzie miała miejsce przy budynku Rybaczówki o godz. 7.30. Rywalizacja będzie się toczyła w dwóch kategoriach: seniorów i juniorów. Przypomnijmy, że liderem po pierwszej turze wśród seniorów jest Krzysztof Sobotka, a najlepszym juniorem Łukasz Kowalski. Jednak jak twierdzą z doświadczeń, wszystko może się wydarzyć. Zawody będą odbywały się na tzw. żywej rybie w jednej turze. Zawodnicy zobowiązani będą do posiadania siatek do przetrzymywania ryb.

Warto dodać, że finał mistrzostw będzie połączony z I Spinningowym Memoriałem im. Marka Milewskiego.

Śp. Marek Milewski były Prezes Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego Ciechanów. Zmarł po ciężkiej 24 marca 2016 roku. Miał zaledwie 42 lata. Zasłużony dla wędkarstwa na Mazowszu i Kraju. 

Organizatorem są władze i koledzy z Koła PZW Mława.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.


RW
fot. PZW Mława

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
simi
simi
4 lata temu

Brawo dla mławskich wędkarzy…. czekamy na fotorelację

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x