Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Już w niedzielę: Finał Mistrzostw w wędkarstwie spinningowym.


W niedzielę, 5 listopada br., na mławskim zalewie Ruda odbędzie się finałowa Tura Mistrzostw Koła PZW Mława w wędkarstwie spinningowym. Wchodzą one w cykl Spinningowego Grand Prix.

KSP Mława nabór

Zbiórka zawodników będzie miała miejsce przy budynku Rybaczówki o godz. 7.30. Rywalizacja będzie się toczyła w dwóch kategoriach: seniorów i juniorów. Przypomnijmy, że liderem po pierwszej turze wśród seniorów jest Krzysztof Sobotka, a najlepszym juniorem Łukasz Kowalski. Jednak jak twierdzą z doświadczeń, wszystko może się wydarzyć. Zawody będą odbywały się na tzw. żywej rybie w jednej turze. Zawodnicy zobowiązani będą do posiadania siatek do przetrzymywania ryb.

Warto dodać, że finał mistrzostw będzie połączony z I Spinningowym Memoriałem im. Marka Milewskiego.

Śp. Marek Milewski były Prezes Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego Ciechanów. Zmarł po ciężkiej 24 marca 2016 roku. Miał zaledwie 42 lata. Zasłużony dla wędkarstwa na Mazowszu i Kraju. 

Organizatorem są władze i koledzy z Koła PZW Mława.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.


RW
fot. PZW Mława

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Już w niedzielę: Finał Mistrzostw w wędkarstwie spinningowym."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
simi
Gość

Brawo dla mławskich wędkarzy…. czekamy na fotorelację

wpDiscuz