Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyszła ze szpitala i nie wróciła. Polica prosi o pomoc w poszukiwaniu zaginionych – Krystyny Anlauf, Tomasza Dudy.


Działdowscy policjanci poszukują zaginionych:

– KRYSTYNY ANLAUF, 31-letniej mieszkanki gminy Płośnica, która 20.09.2017 roku na własną prośbę wyszła ze szpitala w Działdowie. Od tego czasu nie wróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatni raz była widziana 20.10.2017r. na terenie Działdowa.


KRYSTYNA ANLAUF
Ostatni raz widziana 20 października 2017r. na terenie Działdowa

31 lat
160 cm wzrostu
oczy niebieskie
włosy długie proste farbowane na blond
(kolor naturalny ciemny/czarny)
krępa budowa ciała
twarz okrągła

Kobieta w chwili wyjścia ze szpitala ubrana była w spodnie z materiału, jasne w kwiaty i bluzę koloru białego z kapturem. Na nogach miała buty sportowe typu adidas w kolorze białym. Posiadała przy sobie torebkę koloru białego z krótkim paskiem.

– TOMASZA PAWŁA DUDY, 50-letniego mieszkańca Działdowa, który w 2015 roku wyjechał do Irlandii i od grudnia 2015 roku nie nawiązał kontaktu z rodziną, jak również nie powrócił do ostatniego miejsca pobytu. Mężczyzna od wiosny 2015 roku przebywał na terenie Irlandii w miejscowości Limerick.

 


TOMASZ PAWEŁ DUDA
Ostatni kontakt telefoniczny z zaginionym był w grudniu 2015 roku

50 lat
178 cm wzrostu
oczy brązowe
włosy krótkie ciemne
krępa budowa ciała

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Działdowie lub pilny kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 023-698- 02-00 lub 997 bądź o kontakt z
najbliższą jednostką policji.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]