Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koło „handlowca” przygotowania do przebudowy infrastruktury podziemnejFirma GUTBRUK, która wygrała przetarg na wykonanie I etapu rewitalizacji placu 3 Maja w Mławie (teren przy popularnym „handlowcu”), przygotowuje się do rozpoczęcia robót. Już w październiku na teren prac przywieziono elementy rur, które posłużą do przebudowy kanalizacji.

Zgodnie z podpisaną z Burmistrzem Miasta Mława umową, firma GUTBRUK ma przebudować kanalizacje – sanitarną i deszczową, sieć wodociągową oraz studnie teletechniczne, zbudować fontannę i oświetlenie, wykonać elementy małej architektury, wyremontować drogi wewnętrzne (ul. Wigury, plac 3 Maja) z miejscami postojowymi oraz wykonać roboty pomocnicze i urządzić zieleń. Do 26 października 2018 r. – czyli planowanego terminu zakończenia robót – na terenie przy „handlowcu” mogą występować utrudnienia w ruchu. Prosimy o ostrożność i wyrozumiałość.

źródło: UMM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska
z bliska
3 lata temu

No i proszę będzie pięknie, tak są realizowane pomysły Władzy z przed lat, a inwestycja będzie skończona, i będzie feta z otwarciem i kropidlem co za dziwny traf, przed samymi wyborami 2018r. A może jeszcze do wyborów Władze zajmą się tym bagnem na cmentarzu Komunalnym. Panie Burmistrzu niech Pan jeszcze zrobi ulgę mieszkańcom, z tym cmentarzem i doprowadzi go do porządku, abyśmy nie brodzili w wodzie i błocie.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  z bliska

Tak przed wyborami w świetle fleszy przecinanie wstęgi z burmistrzem, starostą, oboma przewodniczącymi (Rady Miejskiej i Rady Powiatowej) oraz… księdzem, potem wielka feta w Ambrozji, bo trzeba będzie to dzieło zwieńczyć solidnym poczęstunkiem, a…
w roku 2019 rozpocznie się remont Domu Handlowego i wszystko szlag trafi,
ale to nie są pieniądze ani burmistrza, ani radnych miasta (oni od diet nie mają pobieranego podatku), tylko są to nasze pieniądze, nas, mławian, a więc można nimi szastać bez żadnej logiki, a niestety, jakby na to nie patrzeć…
Dom Handlowy wymaga kapitalnego remontu, drewniane futryny i ramy okien są przepróchniałe, ten budynek nigdy nie był remontowany.
U nas, w Polsce zaczynamy prawie wszystko od dupy strony, ponadto w przetargach wygrywają na ogół sami swoi i dlatego na nic pieniędzy nie starcza.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x