Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jesienne zabawy plastyczne – warsztaty dla pięciolatków i ich rodziców


W dniu 27 października trzy grupy pięciolatków z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3: GUMISIE, NIEDŹWIADKI oraz PSZCZÓŁKI uczestniczyły wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem w warsztatach pt. „Jesienne zabawy – Kukiełka z warzyw”.


W każdej grupie odbyła się część artystyczna. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze o tematyce jesiennej oraz tańczyły. Po zaprezentowaniu części artystycznej dzieci wraz z rodzicami zaproszone zostały do wspólnej zabawy, podczas której wykonywały kukiełki z warzyw. Wszyscy: dzieci oraz zaproszeni rodzice i goście bardzo zaangażowali się w wykonywanie kukiełek. Powstały piękne Prace.
Rodzice bardzo wysoko oceni warsztaty – bardzo im się podobały.

źródło i fot. ZPO nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x