Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Jesienne zabawy plastyczne – warsztaty dla pięciolatków i ich rodziców


W dniu 27 października trzy grupy pięciolatków z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3: GUMISIE, NIEDŹWIADKI oraz PSZCZÓŁKI uczestniczyły wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem w warsztatach pt. „Jesienne zabawy – Kukiełka z warzyw”.

KSP Mława nabór

W każdej grupie odbyła się część artystyczna. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze o tematyce jesiennej oraz tańczyły. Po zaprezentowaniu części artystycznej dzieci wraz z rodzicami zaproszone zostały do wspólnej zabawy, podczas której wykonywały kukiełki z warzyw. Wszyscy: dzieci oraz zaproszeni rodzice i goście bardzo zaangażowali się w wykonywanie kukiełek. Powstały piękne Prace.
Rodzice bardzo wysoko oceni warsztaty – bardzo im się podobały.

źródło i fot. ZPO nr 3

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz