Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie SP nr 2 z wizytą w sądzie


Uczniowie klasy 3a Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką Pana Jarosława Genne oraz Pani Katarzyny Perzyńskiej odwiedzili Sąd Rejonowy w Mławie. Uczniów z pracą sędziego zapoznawał prezes sądu Tomasz Mync.


ksp Mława
Reklama

Zaproszona młodzież uczestniczyła w rozprawie, w której tematykę, została wcześniej wprowadzona. Po rozprawie pan prezes wyjaśnił wszystkie zawiłości danej sprawy. Okazało się, że jej rozwiązań może być więcej niż jedno. A my już nawet wiemy dlaczego.

Źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x