Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tenisowe zawody dla Tomczykowskiego i Pożarowszczyka


Pogoda za oknem nie zachwyca, to znak, że przychodzi czas na sporty rozgrywane na hali. Jedną z takich konkurencji jest tenis stołowy. W sobotę 28 października specjaliści od tej konkurencji powalczyli o puchar ufundowany przez dyrektora Mławskiej Hali Sportowej.


W kategorii do lat 15 rywalizowało pięciu graczy. Faworytami byli dwaj przybysze z Żurominka, Jakub Tomczykowski i Filip Chmielewski. Obaj toczą ze sobą regularne pojedynki – głównie w ramach Grand Prix o puchar dyrektora MOSiR-u. Wyniki bywają różne, o pierwszeństwie decyduje dyspozycja dnia.

Tym razem górą był Tomczykowski. Ograł swojego krajana, nie potknął się także w innych starciach. Chmielewski był drugi, natomiast na najniższym stopniu finiszował mławianin Robert Kowalczyk.

W grupie open nie miał sobie równych Hubert Pożarowszczyk z Ciechanowa. Zdystansował się m.in. od drugiego Marcina Łączyńskiego z Działdowa oraz trzeciego Marcina Kasprzyckiego z Makowa Mazowieckiego. Czwarty był Paweł Szmil z gminy Szreńsk, natomiast tenisiści z Mławy Mirosław Krajewski i Zbigniew Gołębiewski uplasowali się odpowiednio na siódmej i ósmej pozycji.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x