Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP nr 7. Znamy laureatów konkursu „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym”


W dniu 31. 10. 2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Plastyczno–Technicznego pt. „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym”, adresowanego do dzieci 5-6 letnich. Do konkursu przystąpiło 62 dzieci z sześciu Placówek Przedszkolnych w Mławie.


Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

Krystyna Błaszkiewicz
Jolanta Tyl
Zdzisław Kruszyński

Komisja dokonała oceny prac w dwóch kategoriach płaskiej oraz przestrzennej, biorąc pod uwagę pomysłowość, ilość użytego materiału przyrodniczego, estetykę. Po przeprowadzeniu analizy prac wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach:

Prace płaskie:

I Miejsce

Tomasz Osiecki

Maria Królicka

II Miejsce

Julia Powązka

Liga Iwańska

III Miejsce

Wiktoria Gręda

Magdalena Szostek

Prace przestrzenne:

I Miejsce

Rafał Moszczyński

II Miejsce

Natalia Szewczak

III Miejsce

Łukasz Dęby

Iga Jeromin

Wyróżnienia

Filip Tylicki

Martyna Robaczewska

Podczas wspólnego spotkania na uroczystym rozdaniu nagród, dzieci z naszego przedszkola z gr. Pszczółki oraz gr. Oe zaprezentowały naszym gościom krótkie przedstawienie o jesieni. Uwagę dzieci zwróciły barwne stroje, grzybki, zwierzątka.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie  za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

 źródło i fot.: SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wiewióra
Wiewióra
3 lata temu

Pięknie gratuluję wszystkim laureatom! Moją uwagę zwróciły także przecudne kostiumy/przebrania. Zwł. muchomory i kolczasty stwór 🙂 Rewelacja!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x