Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

6 medali dla Aikidoków Hidokan Dojo Mława


W sobotę 28 października br., prawie 100 aikidoków z Polski północno-wschodniej spotkało się w Mrągowie na II Mrągowskim Turnieju Kata AIKIDO, w którym rywalizacja toczyła się aż w 16 kategoriach. Udział w turnieju brali uczestnicy z Biskupca, Łomży, Mrągowa, Mławy, Kętrzyna oraz Pisza.


Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności techniczne walki wręcz, umiejętności układów z tradycyjną bronią (jo i boken), oraz musieli wykazać się sprytem i refleksem w konkurencji point fightingu. Z naszego klubu Hidokan Dojo startowały 32 osoby. Były to osoby z klubu Hidokan Ciechanów, Strzegowo, Mława i Żuromin. Na podium stanęli: Artur Zakrzewski 9 kyu – złoto Damian Zakrzewski 9 kyu – srebro Filip Kwiatkowski 12 kyu – brąz Wiktor Rembowski 3 kyu – brąz Karolina Straszak 2 kyu – brąz Kacper Straszak (point fighting) – brąz Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników za przybycie i udział w turnieju, oraz dla rodziców uczestników za wspaniały doping na turnieju.

Źródło i fot.Paweł Ziemlewicz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x