Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pamięć o zapomnianych ofiarach uzależnień


W październiku 2017 roku tuż przed rozpoczęciem XIII Kampanii Białych Serc Grupa Zalewski zwróciła się z prośbą o pomoc przy porządkowaniu zaniedbanych grobów na mławskim cmentarzu,w których spoczywają osoby bezdomne, osoby samotne albo ci, których ciał nigdy nie udało się zidentyfikować, a są chowani na koszt miasta w wyznaczonej części cmentarza i w grobach, których nikt nie odwiedza nawet w czasie 1 listopada.


Na apel Grupy Zalewski odpowiedziały trzy panie – Barbara Małecka, Magdalena Miecznikowska i Aniela Adamska-Zalewska, które w dniu 12 października 2017 roku wspólnie przystąpiły do pracy przy porządkowaniu zaniedbanych,zachwaszczonych i zarośniętych trawą miejsc pamięci. Po raz pierwszy od wielu lat na uporządkowanych grobach zapłonęły pierwsze znicze, a 27 października 2017 r. pojawiły się biało-żółte chryzantemy, które nieodpłatnie zostały przekazane przez właściciela gospodarstwa ogrodniczego z Mławy.

źródło i fot. : Grupa Zalewski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x