Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zwycięstwo w pięknym stylu. Paweł Koronowski mistrzem bowlingu


Zakończenie V edycji Ligi Indywidualnej w bowling. Koronowski niepodważalnym mistrzem i w pięknym stylu nowym rekordzistą kręgielni.


Odbyte w piątek finały Ligi Indywidualnej w bowling obfitowały w grad emocji. Trzy ostatnie kolejki rozstrzygnęły trwającą 5 tygodni rywalizację 27 zawodników o miano najlepszego tej ligi.

Niekwestionowanym mistrzem został Paweł Koronowski, który nie tylko obronił tytuł sprzed roku, ale przewagą ponad 50 punktów nie pozostawił rywalom szans i złudzeń kto w tej edycji jest mistrzem. Drugie miejsce przypadło Krzysztofowi Koronowskiemu, który dzięki swojej świetnej grze w ostatnim dniu zdołał wyprzedzić  Patryka Krajewskiego. Rywalizacja między tymi zawodnikami rozstrzygała się do ostatnich rzutów, czego dowodem jest minimalna jedynie różnica 1,4 punktu.

Ostatni mecz między Pawłem Koronowskim a Jarkiem Krystkiewiczem przyniósł dodatkowe, nieoczekiwane emocje. Otóż Paweł Koronowski rzucając 8 strike’ów z rzędu i uzyskując wynik 267 punktów ustanowił w pięknym stylu nowy rekord kręgielni.

Pierwszą dziesiątkę od miejsca czwartego zaczyna: Michał Bęcławski, Sławek Grablewski, Maciej Grabowski, Krzysztof Przybyłko, Jarek Rykowski, Krzysztof Czaplicki i Jarek Krystkiewicz.

źródło i fot.: organizator

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x