Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Strachy na lachy” w SP nr 2


Klub Filmowy, działający w Szkole Podstawowej nr 2, jak co roku, zorganizował Wieczór Filmów Grozy. Na wieczorku w bibliotece, gościliśmy zarówno gimnazjalistów, jak i czwartoklasistów. Wszyscy razem tworzyli zgraną grupę. Młodsi bardzo dobrze czuli się w towarzystwie starszych. Takie wydarzenia są ciekawym sposobem na integrację dwóch światów: gimnazjalistów i dzieci młodszych. Co najważniejsze udaje im się współistnieć.

KSP Mława nabór

W tym roku oglądaliśmy dwa filmy: Straszny Dwór, dla młodzieży o słabszych nerwach, i „Autopsję Jane Doe” dla tych o mocniejszych nerwach. Jak zwykle zabawy było co nie miara. Krzyki, piski, śmiechy oraz chrupanie towarzyszyły oglądaniu filmów do samego końca.

źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz