Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

„Strachy na lachy” w SP nr 2


Klub Filmowy, działający w Szkole Podstawowej nr 2, jak co roku, zorganizował Wieczór Filmów Grozy. Na wieczorku w bibliotece, gościliśmy zarówno gimnazjalistów, jak i czwartoklasistów. Wszyscy razem tworzyli zgraną grupę. Młodsi bardzo dobrze czuli się w towarzystwie starszych. Takie wydarzenia są ciekawym sposobem na integrację dwóch światów: gimnazjalistów i dzieci młodszych. Co najważniejsze udaje im się współistnieć.

Słoneczne ogrody Mława

W tym roku oglądaliśmy dwa filmy: Straszny Dwór, dla młodzieży o słabszych nerwach, i „Autopsję Jane Doe” dla tych o mocniejszych nerwach. Jak zwykle zabawy było co nie miara. Krzyki, piski, śmiechy oraz chrupanie towarzyszyły oglądaniu filmów do samego końca.

źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500