Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejne sukcesy uczniów „siódemki”


27 października 2017r. w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie odbyło  się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego pod hasłem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”, na który zostali zaproszeni laureaci wraz ze swymi opiekunami. Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 bardzo licznie wzięli udział w XXIII edycji tego konkursu.  Podczas uroczystości przybliżono postać patronki szkoły Haliny Rudnickiej, a zaproszeni goście mieli możliwość podziwiania imponujących prac plastycznych, nadesłanych z różnych części kraju. W tym roku wpłynęło ich aż sto trzydzieści. Kulminacyjnym punktem uroczystości było wręczenie nagród za część plastyczną i literacką w trzech kategoriach wiekowych – klasy I-III, IV-VII i gimnazjum.


Oto nasi laureaci:

W części plastycznej– Zuzanna Subocz (III miejsce), Gabriela Subocz (III miejsce) , Irmina Kądrzycka (II miejsce), Antonina Nadratowska (III miejsce), Kinga Dwurznik (III miejsce)

W części literackiej – Julia Kowalska (II miejsce)

Gratulujemy naszym uzdolnionym uczennicom i ich nauczycielom – Annie Szymańskiej, Irenie Kieglerskiej oraz Joannie Kowalskiej.

źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x