Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Kolejne sukcesy uczniów „siódemki”


27 października 2017r. w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie odbyło  się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Literackiego pod hasłem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”, na który zostali zaproszeni laureaci wraz ze swymi opiekunami. Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 bardzo licznie wzięli udział w XXIII edycji tego konkursu.  Podczas uroczystości przybliżono postać patronki szkoły Haliny Rudnickiej, a zaproszeni goście mieli możliwość podziwiania imponujących prac plastycznych, nadesłanych z różnych części kraju. W tym roku wpłynęło ich aż sto trzydzieści. Kulminacyjnym punktem uroczystości było wręczenie nagród za część plastyczną i literacką w trzech kategoriach wiekowych – klasy I-III, IV-VII i gimnazjum.

Oto nasi laureaci:

W części plastycznej– Zuzanna Subocz (III miejsce), Gabriela Subocz (III miejsce) , Irmina Kądrzycka (II miejsce), Antonina Nadratowska (III miejsce), Kinga Dwurznik (III miejsce)

W części literackiej – Julia Kowalska (II miejsce)

Gratulujemy naszym uzdolnionym uczennicom i ich nauczycielom – Annie Szymańskiej, Irenie Kieglerskiej oraz Joannie Kowalskiej.

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz