Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nie ma to jak być przedszkolakiem


KSP Mława nabór

W czwartek, 26 października w Szkole Podstawowej Nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie odbyło się uroczyste pasowanie dwóch grup przedszkolaków. Dwie grupy przedszkolaków pod opieką pań: Agnieszki Szelugi i Bogumiły Błaszkiewicz, przygotowały program artystyczny złożony z wierszyków i piosenek. Uroczystego pasowania magicznym ołówkiem dokonała zastępca dyrektora szkoły Agnieszka Kowalska. Przedszkolaki dostały pamiątkowe dyplomy, przypinki i książeczki. Wśród publiczności zasiedli rodzice, babcie i dziadkowie, którzy ze wzruszeniem spoglądali na artystyczne występy swoich pociech. Po uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

RW

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz