Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie ma to jak być przedszkolakiemW czwartek, 26 października w Szkole Podstawowej Nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie odbyło się uroczyste pasowanie dwóch grup przedszkolaków. Dwie grupy przedszkolaków pod opieką pań: Agnieszki Szelugi i Bogumiły Błaszkiewicz, przygotowały program artystyczny złożony z wierszyków i piosenek. Uroczystego pasowania magicznym ołówkiem dokonała zastępca dyrektora szkoły Agnieszka Kowalska. Przedszkolaki dostały pamiątkowe dyplomy, przypinki i książeczki. Wśród publiczności zasiedli rodzice, babcie i dziadkowie, którzy ze wzruszeniem spoglądali na artystyczne występy swoich pociech. Po uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

RW

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x