Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sztafeta SP nr 2 jedenasta na Mazowszu


Drugie miejsce wywalczone w mistrzostwach rejonu ciechanowskiego sprawiło, że sztafeta SP nr 2 awansowała na finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. To duża sztuka, zważywszy na fakt, że do eliminacji przystąpiło ponad trzysta szkół. Reprezentacje szesnastu z nich  przebiły się do decydującej rozgrywki.


Najlepsze drużyny spotkały w Podgórzu koło Wyszogrodu. Szansę występu otrzymała ta sama dziesiątka uczniów, która tak kapitalnie spisała się w rejonowym czempionacie. Na pierwszej zmianie ustawił się Patryk Jankowski. Uderzony przypadkowo w kolano przy starcie, poczuł duży ból. Mimo trudności nie zszedł z trasy. Nie chcąc zawieść kolegów, zacisnął zęby, po czym zdołał pokonać resztę kilometrowego odcinka.

Potem pałeczkę przejmowali kolejno Marcin Rejniak, Piotr Komorowski, Kacper Wydra, Wiktor Ogrodowczyk, Marcin Krokowski, Adam Kujawska, Jakub Szczepkowski, Dawid Miksza oraz Alan Sadolewski. Wspólna praca przyniosła jedenastą pozycję  -najwyższą  spośród wszystkich szkół z powiatu mławskiego. Opiekunami zespołu byli nauczyciele wychowania fizycznego Elżbieta Kaszubska i Adam Szymański.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dww
Dww
3 lata temu

Gratulacje

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x