Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszoklasiści w SP nr 6. Ślub będziemy brać ze szkołą


27 października odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie – wyjątkowy dzień i szczególna uroczystość dla 65. uczniów naszej szkoły, ich rodziców, dziadków i bliskich.


W tym roku szkolnym pierwszoklasiści uczyć się będą w  dwóch oddziałach integracyjnych:Ia wychowawczyni p. Renata Rutecka i nauczyciel wspomagający p. Jolanta Zasina, oddział Ib integracyjny wychowawca p. Hanna Walczak i nauczyciel wspomagający p. Anna Wilczyńska oraz w klasie ogólnodostępnej –  wychowawca p. Katarzyna Jagaciak.

Uroczystość otworzył Piotr Piwowarski dyrektor szkoły, przywitał pierwszoklasistów i przybyłych gości. –  Witam was pierwszoklasiści. Cieszymy się. To dzień szczególny i wyjątkowy dla was, ale również dla nas, dla szkoły. Ja wierzę że na długo pozostanie wam w pamięci – zwrócił się do czekających na pasowanie pierwszaków i gości.

Głos zabrał też burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski  i przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Krysztofiak.

Pierwszoklasiści przygotowali  część  artystyczną – bez tremy recytując przygotowane wiersze i piosenki. Przedstawiciele klas pomyślnie zdali egzamin ze znajomości szkolnych zwyczajów. Po uroczystym ślubowania złożonym na szkolny sztandar odbyło się pasowanie uczniów przez burmistrza, dyrektora i panią wicedyrektor. Uroczystość zakończyły drobne upominki przygotowane przez radę rodziców, pamiątkowe zdjęcia klas i poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
efektywnymarketing.pl
efektywnymarketing.pl
3 lata temu
rodzic
rodzic
3 lata temu

Wyjątkowa uroczystość!! Pięknie przygotowana 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x