Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

35 zawodników zagrało w Turnieju Warcabowym o Puchar Starosty


W dniu 26.10.2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie odbył się już po raz piętnasty  Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego. W zaciętej rywalizacji uczestniczyło 35 zawodników ze środowiskowych domów samopomocy, domów pomocy społecznej i warsztatów terapii zajęciowej.


Imprezę rozpoczęła Pani Joanna Kłobuszewska – Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie serdecznie witając zaproszonych gości i zawodników, życząc sportowej rywalizacji a przede wszystkim dobrej zabawy. Oficjalnie XV Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego otworzyła Pani Barbara Gutowska – V-ce Starosta Powiatu Mławskiego. W XV Turnieju  Warcabowym o Puchar Starosty Mławskiego wzięło udział 35 graczy niepełnosprawnych  z 13 placówek z województwa warmińsko- mazurskiego i mazowieckiego. W imprezie udział wzięły zaprzyjaźnione z Placówką środowiskowe domy samopomocy, domy pomocy społecznej, ośrodek szkolno – wychowawczy, warsztaty terapii zajęciowej.

Turniej warcabowy  miał charakter zamknięty. Rozgrywki warcabowe społecznie prowadził Pan Leszek Pętlicki – Prezydent Międzynarodowego Komitetu Warcabowego Niepełnosprawnych. Każda z placówek za udział w grze otrzymała dyplom oraz upominek. Trzech graczy którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymało imienne dyplomy oraz puchary.

I miejsce zajął Pan Marek Kozon ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Białusnym Lasku,  II miejsce Pan Zbigniew Nadratowski ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie, III miejsce zajął Pan Dariusz Sałata ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrowi Mazowieckiej oraz  Pani Dorota Raczyńska ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie jako najlepsza zawodniczka XV Turnieju  Warcabowego o Puchar Starosty Mławskiego.  Podczas XV Turnieju Warcabowego o Puchar Starosty Mławskiego organizator zapewnił dla wszystkich gości i uczestników obiad i słodki poczęstunek w formie stołu szwedzkiego. Impreza  zakończyła się wspólną zabawą taneczną, która trwała do godziny 1500.

Źródło i fot: ŚDS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianin
mławianin
3 lata temu

Brawo Panie Leszku!!! nareszcie znalazł Pan dla siebie miejsce godne Pańskiego zaangażowania, i został należycie doceniony, nie tylko w Polsce ale i w Świecie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x