Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

35 zawodników zagrało w Turnieju Warcabowym o Puchar Starosty


W dniu 26.10.2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie odbył się już po raz piętnasty  Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego. W zaciętej rywalizacji uczestniczyło 35 zawodników ze środowiskowych domów samopomocy, domów pomocy społecznej i warsztatów terapii zajęciowej.

KSP Mława nabór

Imprezę rozpoczęła Pani Joanna Kłobuszewska – Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie serdecznie witając zaproszonych gości i zawodników, życząc sportowej rywalizacji a przede wszystkim dobrej zabawy. Oficjalnie XV Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Mławskiego otworzyła Pani Barbara Gutowska – V-ce Starosta Powiatu Mławskiego. W XV Turnieju  Warcabowym o Puchar Starosty Mławskiego wzięło udział 35 graczy niepełnosprawnych  z 13 placówek z województwa warmińsko- mazurskiego i mazowieckiego. W imprezie udział wzięły zaprzyjaźnione z Placówką środowiskowe domy samopomocy, domy pomocy społecznej, ośrodek szkolno – wychowawczy, warsztaty terapii zajęciowej.

Turniej warcabowy  miał charakter zamknięty. Rozgrywki warcabowe społecznie prowadził Pan Leszek Pętlicki – Prezydent Międzynarodowego Komitetu Warcabowego Niepełnosprawnych. Każda z placówek za udział w grze otrzymała dyplom oraz upominek. Trzech graczy którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymało imienne dyplomy oraz puchary.

I miejsce zajął Pan Marek Kozon ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Białusnym Lasku,  II miejsce Pan Zbigniew Nadratowski ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie, III miejsce zajął Pan Dariusz Sałata ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrowi Mazowieckiej oraz  Pani Dorota Raczyńska ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie jako najlepsza zawodniczka XV Turnieju  Warcabowego o Puchar Starosty Mławskiego.  Podczas XV Turnieju Warcabowego o Puchar Starosty Mławskiego organizator zapewnił dla wszystkich gości i uczestników obiad i słodki poczęstunek w formie stołu szwedzkiego. Impreza  zakończyła się wspólną zabawą taneczną, która trwała do godziny 1500.

Źródło i fot: ŚDS Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "35 zawodników zagrało w Turnieju Warcabowym o Puchar Starosty"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławianin
Gość

Brawo Panie Leszku!!! nareszcie znalazł Pan dla siebie miejsce godne Pańskiego zaangażowania, i został należycie doceniony, nie tylko w Polsce ale i w Świecie.

wpDiscuz