Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejny wypadek w Pawłowie


Miejscowość Pawłowo (gm. Szydłowo), przez którą biegnie droga wojewódzka nr 544 to prawdziwie czarny punkt na mapie zdarzeń drogowych.  Na tym odcinku w ciągu tylko tego roku zdarzyło się kilka wypadków, w tym najpoważniejszy, w którym zginęło aż pięć osób.


Dziś około godziny 10 – tej doszło tam do kolejnego zdarzenia. Osobowy ford fiesta wypadł z drogi  i przekoziołkował, zatrzymując  się dopiero poza pasem jezdni. Na miejscu są służby ratownicze – dwa zastępy JRG Mława, zastęp OSP z Szydłowa, policja i pogotowie.

– W miejscowości Pawłowo samochód osobowy, którym podróżowała jedna osoba dachował. W momencie przyjazdu straży auto było na kołach, a kierujący o własnych siłach opuścił pojazd. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia, a ruch odbywa się obecnie wahadłowo – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x