Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kolejny wypadek w Pawłowie


Miejscowość Pawłowo (gm. Szydłowo), przez którą biegnie droga wojewódzka nr 544 to prawdziwie czarny punkt na mapie zdarzeń drogowych.  Na tym odcinku w ciągu tylko tego roku zdarzyło się kilka wypadków, w tym najpoważniejszy, w którym zginęło aż pięć osób.

KSP Mława nabór

Dziś około godziny 10 – tej doszło tam do kolejnego zdarzenia. Osobowy ford fiesta wypadł z drogi  i przekoziołkował, zatrzymując  się dopiero poza pasem jezdni. Na miejscu są służby ratownicze – dwa zastępy JRG Mława, zastęp OSP z Szydłowa, policja i pogotowie.

– W miejscowości Pawłowo samochód osobowy, którym podróżowała jedna osoba dachował. W momencie przyjazdu straży auto było na kołach, a kierujący o własnych siłach opuścił pojazd. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia, a ruch odbywa się obecnie wahadłowo – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz