Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Poszukiwani właściciele walizek podróżnych!


W nocy z 19/20 października 2017r. na terenie dworca PKP w Działdowie na ul. Skłodowskiej pozostawiono walizkę podróżną koloru brązowego. Walizka nie posiada identyfikatora, natomiast z przodu posiada znaczek z nazwą firmy. Jest to walizka dużych gabarytów, na kółkach. Zawartość walizki wskazuje, że najprawdopodobniej może ona należeć do mężczyzny.


Natomiast w dniu 21 października 2017r. znaleziono następną walizkę podróżną na terenie dworca PKP w Działdowie, na jednym z peronów. Jest to walizka średniej wielkości w kolorze czarnym, ze srebrnym uchwytem, na kółkach. Walizka posiada na przodzie znaczek firmowy w formie blaszki. Zawartość walizki również wskazuje, że jej posiadaczem mógł być mężczyzna.

Obie walizki znajdują się w Komendzie Powiatowej Policji w Działdowie. Osoby będące właścicielami walizek lub rozpoznające je i mogące posiadać informacje na temat danych osobowych ich właścicieli prosimy o kontakt z działdowską jednostką policji pod numerem telefonu 23 698 20 00 lub 23 698 20 01. Właściciele walizek mogą odebrać walizki osobiście.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x