Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kuciejczyk aktywny. Od Skrwilna po Płock


Październik okazał się niezwykle pracowity dla Henryka Kuciejczyka. Swoją aktywność biegacz z Szydłowa ograniczył  nie tylko do treningów. Powalczył z powodzeniem na trzech imprezach, dwie z nich został rozegrane na terenie powiatu płockiego.

KSP Mława nabór

Wszystko zaczęło się w Skrwilnie – w trzydziestej edycji Biegu Niepodległości wzięło udział 78 uczestników. Trasę o długości 10 kilometrów pokonał w trzydzieści siedem minut i dwadzieścia osiem sekund. Ten wynik wystarczył do zajęcia dziewiątego miejsca  w klasyfikacji generalnej. Triumfował Michał Karbowski z Działdowa. Szydłowianin okazał się najlepszy w kategorii M5. Kazimierza Jaskulskiego z Grudziądza wyprzedził o blisko pięćdziesiąt sekund.

Dzień później, czyli w niedzielę 8 października, pokonał odcinek o długości 10000 metrów w Czerwonce koło Makowa Mazowieckiego. W kategorii pięćdziesięciolatków okazał się najlepszy, w  zestawieniu generalnym finiszował na dziewiątej pozycji.

Pracowity okres zakończył występem na Tumskiej Dysze (ze względu na roboty drogowe, trasę skrócono do 7,2 km). Start w Płocku przyniósł kolejny sukces naszemu reprezentantowi. Zwycięstwo w grupie M50 podsumował jedenastą lokatą w „generalce”.

RS

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Kuciejczyk aktywny. Od Skrwilna po Płock"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
biegi
Gość

Super! Gratulacje 🙂

Dww
Gość

Gratulacje

wpDiscuz