Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kuciejczyk aktywny. Od Skrwilna po Płock


Październik okazał się niezwykle pracowity dla Henryka Kuciejczyka. Swoją aktywność biegacz z Szydłowa ograniczył  nie tylko do treningów. Powalczył z powodzeniem na trzech imprezach, dwie z nich został rozegrane na terenie powiatu płockiego.


Wszystko zaczęło się w Skrwilnie – w trzydziestej edycji Biegu Niepodległości wzięło udział 78 uczestników. Trasę o długości 10 kilometrów pokonał w trzydzieści siedem minut i dwadzieścia osiem sekund. Ten wynik wystarczył do zajęcia dziewiątego miejsca  w klasyfikacji generalnej. Triumfował Michał Karbowski z Działdowa. Szydłowianin okazał się najlepszy w kategorii M5. Kazimierza Jaskulskiego z Grudziądza wyprzedził o blisko pięćdziesiąt sekund.

Dzień później, czyli w niedzielę 8 października, pokonał odcinek o długości 10000 metrów w Czerwonce koło Makowa Mazowieckiego. W kategorii pięćdziesięciolatków okazał się najlepszy, w  zestawieniu generalnym finiszował na dziewiątej pozycji.

Pracowity okres zakończył występem na Tumskiej Dysze (ze względu na roboty drogowe, trasę skrócono do 7,2 km). Start w Płocku przyniósł kolejny sukces naszemu reprezentantowi. Zwycięstwo w grupie M50 podsumował jedenastą lokatą w „generalce”.

RS

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
biegi
biegi
6 lata temu

Super! Gratulacje 🙂

Dww
Dww
6 lata temu

Gratulacje

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x