Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Trzecioklasiści z wizytą w MDK


Uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej nr 7 odwiedzili MDK w Mławie. Do tej pory miejsce to kojarzyło się nam przede wszystkim z salą kinową, holem,popcornem i nachosami,a dzisiaj okazało się, że skrywa wiele tajemniczych i ciekawych miejsc.

KSP Mława nabór

Po okazałym budynku oprowadzała nas Pani Hanna Wieczorek. Niezwykle ciekawie opowiadała o ofercie zajęć skierowanej właśnie do dzieci. Zwiedziliśmy salę plastyki, salę muzyczną pełną instrumentów, salę tańca i bardzo wyciszoną salę zajęć wokalnych. Najciekawszym jednak miejscem była sala projekcyjna, w której kinooperator za pomocą specjalnego projektora wyświetla filmy. Będąc w sali kinowej spoglądaliśmy w górę na niewielkie okienko na ścianie i cieszyliśmy się, że mogliśmy obejrzeć to miejsce od środka. Stojąc na scenie udawaliśmy aktorów, kłanialiśmy się licznej widowni. Ależ było wesoło! Pani Hania zaprowadziła nas również za kulisy, do starej garderoby. Może kiedyś, w przyszłości, ktoś z nas będzie przygotowywał się do występu w takiej garderobie? Kto wie!

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz