Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzecioklasiści z wizytą w MDK


Uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej nr 7 odwiedzili MDK w Mławie. Do tej pory miejsce to kojarzyło się nam przede wszystkim z salą kinową, holem,popcornem i nachosami,a dzisiaj okazało się, że skrywa wiele tajemniczych i ciekawych miejsc.


ksp Mława
Reklama

Po okazałym budynku oprowadzała nas Pani Hanna Wieczorek. Niezwykle ciekawie opowiadała o ofercie zajęć skierowanej właśnie do dzieci. Zwiedziliśmy salę plastyki, salę muzyczną pełną instrumentów, salę tańca i bardzo wyciszoną salę zajęć wokalnych. Najciekawszym jednak miejscem była sala projekcyjna, w której kinooperator za pomocą specjalnego projektora wyświetla filmy. Będąc w sali kinowej spoglądaliśmy w górę na niewielkie okienko na ścianie i cieszyliśmy się, że mogliśmy obejrzeć to miejsce od środka. Stojąc na scenie udawaliśmy aktorów, kłanialiśmy się licznej widowni. Ależ było wesoło! Pani Hania zaprowadziła nas również za kulisy, do starej garderoby. Może kiedyś, w przyszłości, ktoś z nas będzie przygotowywał się do występu w takiej garderobie? Kto wie!

źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x