Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Poszukują zaginionego przed tygodniem mężczyzny


Dziś około godziny 18 – tej w okolicach ulicy Brackiej trwały poszukiwania mężczyzny, który wyszedł z domu i zaginął przed tygodniem. Kilkunastu policjantów prowadzących poszukiwania wspierali strażacy z JRG Mława oraz zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z Szydłowa i Turzy Małej. Działania służb utrudniają zapadające ciemności i opady deszczu. Przeszukanie terenu stacji Mławskiej Kolei Dojazdowej nie przyniosło skutku, na razie poszukiwanego nie udało się odnaleźć.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Xcx

A kto zaginął?

Ech

Na tej Brackiej dzieja sie dziwne rzeczy, a na Kolei waskotorowej jeszcze lepsze.

kas

Jest tam najmądrzejszy przewodniczący.