Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie na spektaklu teatralnym „Karolcia”


Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie z klas „0” oraz „I” wraz z wychowawczyniami udały się na spektakl teatralny pt. „Karolcia”. Został on wystawiony przez Teatr Profilaktyczny ALERT z Wrocławia w Szkole Muzycznej.


Spektakl opowiadał o dziewczynce, która znalazła czarodziejski koralik. Dzięki niemu, tytułowa Karolcia wraz ze swoim nowym kolegą Piotrem, przeżywała wiele atrakcyjnych i zabawnych przygód. Spektakl przekonał najmłodszych, że najszczęśliwsi jesteśmy wtedy, gdy przyczyniamy się do szczęścia innych. Pokazywał, że warto zawsze mieć marzenia i siłę do ich spełniania. Przygody Karolci i Piotra uczyły młodego widza również zasad bezpieczeństwa na drodze. Historia wypełniona wesołymi piosenkami, tańcem i pięknymi strojami, bardzo spodobała się uczniom naszej szkoły. Warto przypomnieć, iż najmłodsi uczniowie naszej szkoły wcześniej byli z wizytą w Policji i słowa tam usłyszane  „Popatrz w lewo, popatrz w prawo. Nic nie jedzie! Ruszaj śmiało!” zapamiętali na długie lata.

źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x