Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie na spektaklu teatralnym „Karolcia”


Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie z klas „0” oraz „I” wraz z wychowawczyniami udały się na spektakl teatralny pt. „Karolcia”. Został on wystawiony przez Teatr Profilaktyczny ALERT z Wrocławia w Szkole Muzycznej.

KSP Mława nabór

Spektakl opowiadał o dziewczynce, która znalazła czarodziejski koralik. Dzięki niemu, tytułowa Karolcia wraz ze swoim nowym kolegą Piotrem, przeżywała wiele atrakcyjnych i zabawnych przygód. Spektakl przekonał najmłodszych, że najszczęśliwsi jesteśmy wtedy, gdy przyczyniamy się do szczęścia innych. Pokazywał, że warto zawsze mieć marzenia i siłę do ich spełniania. Przygody Karolci i Piotra uczyły młodego widza również zasad bezpieczeństwa na drodze. Historia wypełniona wesołymi piosenkami, tańcem i pięknymi strojami, bardzo spodobała się uczniom naszej szkoły. Warto przypomnieć, iż najmłodsi uczniowie naszej szkoły wcześniej byli z wizytą w Policji i słowa tam usłyszane  „Popatrz w lewo, popatrz w prawo. Nic nie jedzie! Ruszaj śmiało!” zapamiętali na długie lata.

źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz